Teadlik Seksuaalsus

KÕIK MIDA VANEMAD SULLE EI RÄÄKINUD

Karolin Tsarski

Mina olen Karolin Tsarski ja tean omast käest, mida tähendab puudulik seksuaalharidus ja väljakutsuvad seksuaalkogemused!

Läbisin oma esimese tantra kursuse 2008 aastal ning olen sellest ajast olnud väga sügaval isiklikul enese seksuaalsuse avastamise ja äratamise teekonnal, otsides aina rohkem õpetusi ja praktikaid ning rakendades neid enda peal.

Olen aastaid õppinud traditsioonilist tantrat ning samuti seksuaalset tantrat ning lisaks erinevaid holistilisi massaaže.

Hetkel olen omandamas magistrikraadi Barcelonas, Hispaanias paari ja seksuaalteraapia erialal, mis on ettevalmistuseks doktoritööks energeetiliste orgasmide vallas, et ühendada iidsed idamaade seksuaaltarkused tänapäeva teadusega.

Tiit Trofimov

Tere, mina olen Tiit Trofimov ja olen elus kogenud nii mõndagi ja sooviksin enda kogemusi ja taipamisi sinuga jagada.

Olen elanud pinnapealset ringi tõmbamist, suht pornograafilist elu ja jõudnud läbi selle pinnapealsuse iseendas palju sügavamate taipamisteni ja kvaliteetsemasse seksuaalellu suhtumisse.

Tänaseks olen teinud 100 protsendilise pöörde enda elus ja soovin Sinule jagada enda sügavamaid seksuaalseid kogemusi ja võimsamaid tehnikaid, mis võiks parandada ka Sinu intiimelu ja anda Sulle ka uusi positiivseid kogemusi, et võiksid enda voodielu viia paremasse kvaliteeti :)!

Tule ja naudi minu ja Karolini kogemuste jagamist.